
Fort de Voorn - Middag
za 26 sep
|Fort de Voorn 🪶


Tijd en locatie
26 sep 2026, 15:00 – 19:00
Fort de Voorn 🪶, Voorne 13, 6624 KL Heerewaarden, Nederland
Gasten
Over het evenement
Kom je ons helpen bij de fruitoogst van Elegast Cider in 2026? Naast een actieve en mooie dag in de natuur zorgen we na afloop voor eten en een ciderproeverij.
We plukken deze dag bij Fort de Voorn, tussen Heerewaarden en Dreumel. Dit historische fort, ook bekend als Fort Nassau, werd in 1588 aangelegd op het voormalige riviereiland De Voorn om de scheepvaart tussen de Maas en de Waal te bewaken. Tegenwoordig is het een rustig natuurgebied met een oude hoogstamboomgaard.
Met het openbaar vervoer: Fort de Voorn ligt op een landelijke locatie en is met het openbaar vervoer minder gemakkelijk bereikbaar. Kom je met het OV? Laat het ons dan vooraf weten; mogelijk kunnen we helpen met vervoer vanaf een station of een carpoolafspraak.
Opzet van de dag:
15.00–15.20 uur: welkom en plukinstructie
15.20–16.50 uur: plukken